TECHNOLOGIE WONDER

Revoluční technologie pro zpevnění těla a 

redukci tuku bez cvičení

 

    

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Představujeme REVOLUČNÍ technologii na hubnutí a modelaci těla. Wonder kompletně mění pravidla hry pro ESTETICKÝ a kosmetický průmysl.

Na jakém principu Wonder funguje a čím je toto ošetření tak speciální?

Jednoduše řečeno, dochází ke zrychlení metabolismu ve svalech a ke spalování tuků s mimořádným efektem na celkový vzhled těla. Wonder je první a jediné estetické zařízení, které kombinuje fokusované elektromagnetické pulzy a selektivní neurostimulaci vysoké intenzity.

Jedná se o nejsilnější technologii pro spalování tuku a budování pevného těla. Neuvěřitelných 52 000 svalových kontrakcí za 25 minut aktivuje svaly nad rámec jakékoliv fyzické aktivity a zaměřuje se na ztrátu tuku v oblasti kolem svalu.

S čím vším nám může Wonder pomoci a které oblasti při ošetření posilujeme?

Ošetření těla je opravdu komplexní, Wonder je vhodný pro všechny typy postav. Umožňuje růst svalů a spalování tuku zároveň během jednoho ošetření v šesti aktivních zónách - paže, břicho, boky, hýždě a přední a zadní stehna. Wonder je tím pádem přístroj pro tvarování celého těla bez operace a bez bolesti. Všechny současné dostupné terapie pro modelaci těla ošetřují pouze pokožku a redukují tuk, ale Wonder cílí na skutečnou podstatu věci - fyziologii celého těla. Během jediného ošetření dokážete posunout hranice fyzických možností a výsledkem je výrazný úbytek tuku, zpevnění a omlazení celého těla, odstranění celulitidy, zvednutí hýždí, vyrýsované břicho, zvýšení kondičky,  zpevnění pánevního dna a redukce diastázy.

Jak dlouho ošetření trvá a pro koho je ošetření přístrojem Wonder určeno?

Wonder je vhodný pro všechny typy postav, jak pro ženy, tak pro muže. Studie prokázaly překvapivou skutečnost, že o něco výraznější změny v oblasti břicha byly prokázány u klientů s mírnou nadváhou než u štíhlejších postav. Zde se ukazuje nápadný rozdíl oproti jiným známým přístrojovým terapiím, kde je tomu přesně naopak.  Zároveň pro klienty po dlouhodobé nemoci nebo úrazu, pro ženy po porodu, aby se mohli komfortně a co nejdříve navrátit do kondice. Pouhých 25 minut na lehátku s technologií Wonder odpovídá 3 až 5 hodinám intenzivního tréninku v posilovně a to vše bez námahy a vleže.

 

Jak často bychom měli na ošetření chodit a kdy můžeme pozorovat první výsledky?

Výsledek naměříme již po prvním ošetření, ale zpravidla tomu odmítáte věřit, což je pochopitelné. Již po druhém ošetření výsledek na sobě pociťujete. Námi doporučený balíček je 8 ošetření v intenzitě dvě terapie týdně. Následně doporučujeme udržovací ošetření pro dlouhodobý efekt. Klienti se často ptají, co se stane, když s cvičením Wonder přestanou. Nestane se nic, protože to je stejné, jako když přestanete cvičit. Dostanete se do formy, dobře vypadáte, ale pak přestanete a nejspíše po čase opět zatoužíte po tom znovu se dostat do formy. Jednoduše řečeno, ošetření Wonder je opravdu návykové, protože kdo by nechtěl vypadat lépe a lépe a cítit se zdravější a spokojenější.

Jaký je samotný průběh ošetření?

Ošetření probíhá vleže na lehátku, je naprosto komfortní a trvá 25 minut. Během tohoto času ošetříme 6 hlavních tělesných partií a samozřejmě také procvičíme spoustu svalových skupin s tím souvisejících. Klient dostane speciální oblek Wonder a během ošetření mu vybereme z přednastavených 8 programů ten nejvhodnější přesně na míru. Nejoblíbenější jsou programy pro redukci tuku a budování svalů Superman a Superwoman. Dámy také ocení speciální program na celulitidu, spa a na cvičení pánevního dna. Tyto programy si můžete také zvolit jako 5 minutový dárek, který od nás dostáváte ke každému ošetření. Během cvičení cítíte svalové kontrakce různé intenzity. Nastavení je vždy osobní, podle pocitů klienta.

Je nutné dodržovat nějaké zásady před ošetřením nebo po něm? Pro koho není ošetření vhodné?

Doporučujeme chovat se stejně, jako když jdete cvičit do posilovny. Tedy před cvičením nejíst 2 hodiny, se cítit zdráv a být dostatečně hydratován. Po ošetření Wonder doporučujeme zvýšit příjem tekutin a dopřát si kvalitní jídlo s obsahem bílkovin nebo proteinový koktejl pro správnou regeneraci. Omezit alkohol a 24hodin eliminovat zvýšenou fyzickou aktivitu. Ve zkratce - Wonder není vhodný pro těhotné a kojící ženy, dále pro osoby s kardiostimulátory, epilepsií a další neurologické poruchy, diabetes, věk pod 18 let, pro klienty s poruchami srážlivosti krve. Před ošetřením následuje podrobná konzultace s ošetřujícím personálem. Celkově byste se měli cítit zdraví.

 Lenost a odpor ke cvičení nevadí.

 
Lifting hýždí
 

S přístrojem WONDER dokážete nemožné a můžete si dopřát skutečný nechirurgický lifting hýždí s opravdu viditelným efektem, kterého dosáhnete během pár sezení v rozmezí 2 až 4 týdnů. Ošetření hýždí pomocí technologie Wonder probíhá vleže na lehátku. Ten pocit je jedinečný a účinek je 100 % i u osob s BMI nad 30.

 

Zpevnění kůže

Celulitida, strie a povislá pokožka ( paží, břicha, stehen) jsou viditelně redukována. Pokožka je hladká a svaly jsou zpevněné. Výsledky jsou opravdu překvapivé.

Redukce tuku

Radikální redukce tuku v oblasti břicha, boků, hýždí, paží, stehen a zároveň vybudování pevného bříška – to je nyní opravdu realita! Kromě estetického efektu je také významný efekt při posílení středu těla a zpevnění svalů pánevního dna.

 

 

Domluvte si s námi zkušební ošetření tel. 605 260 838.

 

Biologické účinky
Účinek na svalovou aktivitu.
Účinek na kardiovaskulární systém.
Zvýšení parciálního tlaku kyslíku ve tkáních.
Vliv na metabolismus vápníku v kostech a na
kolagen.
 
D. Terapeutické účinky
Intenzivní regenerace svalů.
Protizánětlivý účinek. Regenerační účinek na
tkáně.
Analgetický účinek.
Imunologický účinek.

 Ceník WONDER : 

Zkušební ošetření :   1.150Kč sleva - 50% 

Jedno ošetření: 2.300Kč ( v ceně zapůjčení wonder obleku)

Mini Balíček

3 ošetření : 5.850Kč  / 1 ošetření 1.950Kč

Základní Balíček 

8 ošetření : 13.980Kč / 1 ošetření 1.748Kč  

Možno platit také ve dvou splátkách.

Udržovací balíček ( pouze pro klienty po základním balíčku nebo 2x Mini balíček )

10 ošetření :  11.900Kč  / 1 ošetření 990Kč

+ Kredit v hodnotě 2.000Kč 

 

Jedno ošetření trvá 25 minut + 5 minut program spa/ pánevní dno/ celulitida.

Osobní oblek WONDER 990Kč / Zapůjčení 150 Kč / 1 ošetření

(c) www.bodystudio.cz