Krásné tělo v každém věku .... 

 

Naše studio nabízí :    CELLOgel  zeštihlující zábaly  

Nový trend přírodních procedur pro boj s celulitidou a tukovými polštářky! 

Aromaterapie v kombinaci s Dermatologií je symbolem pro účinnou kombinovanou péči v boji s celulitidou a tvarování postavy. Pomáhá k dosažení tohoto cíle přirozeným způsobem, navrací sebevědomí, příjemný pocit a je důležitou součástí celkového ozdravění organizmu.

  Účinky gelové techniky:  

 • výrazné odstranění celulitidy

 • redukce tukových polštářků

 • navození pocitu sytosti a spokojenosti

 • zpevnění ochabnuté pokožky (po těhotenství, kavitaci, dietách),  pokožka je viditelně hladší

 • celkové omlazení těla i ducha

 • příznivý vliv na poporodní strie, metličkové varixy a křečové žíly

 • hloubková detoxikace

 • výsledek viditelný ihned

 

Aktivní gely CELLO obsahují 35 různých éterických olejů, které jako aktivní účinné látky vedou k dosažení vynikajícího výsledku s dlouhodobým efektem. Jsou speciální masáží na formování postavy vmasírovány do pokožky, dostávají se nám do krevního oběhu a svou vůní navozují aromaterapeuticko-hubnoucí účinky.  Výsledný efekt pozná zákaznice okamžitě.
Aktivní gely CELLO  jsou symbolem pro přírodní péči a luxus , znamenají vysokou kvalitu a splňují i nejnáročnější požadavky profesionálů z oblasti krásy.

Základní účinnou látkou je skořicový olej, který aktivuje regeneraci buněk a vede k odbourávání tukových buněk. Pomerančový olej aktivuje spalování tuků. Rozmarýn, eukalyptus a máta peprná prohřívají a prokrvují vazivové tkáně. Dochází současně k aktivaci lymfy a tím k odvádění zplodin z tkání.
 

Tento program hubnutí využívá techniku " ŠESTI CHUTÍ " , tato technika je založená na harmonizaci chuťových buněk celého těla. Získáte potřebnou rovnováhu mezi tělem a myslí. Speciální kombinace éterických olejů dodává našemu tělu 6 základních chutí potřebných k dosažení harmonie a hubnoucího efektu :  sladkou, slanou, kyselou, hořkou, trpkou a pálivou. Tento program navozuje pocit spokojenosti a sytosti a Vy začínáte hubnout.

Již KLEOPATRA ve starém Egyptě využívala zázračných terapeutických účinků éterických olejů k formování a omlazení pokožky celého těla. Myslíte, že celé dny běhala kolem paláce k dosažení krásné postavy? Celé dny se nechala masírovat a využívala kouzelnou sílu a vůni těchto olejů. S péčí našich proškolených terapeutek se i Vy budete cítit jako Kleopatra.  

 

Objednejte si konzultaci ZDARMA na tel. 605 260 838

Po konzultaci s Vámi zhodnotíme Vaše zvyklosti a návyky a zvolíme metodu či kombinaci účinných metod, vhodnou právě pro Vaše tělo.

 

 

BODY WRAPPING

Pro dosažení maximálních výsledků je optimální  1 kůra, která obsahuje 6  zábalů v průběhu 3 týdnů.
K udržení a zintenzivnění dosaženého úspěchu doporučujeme následnou péči zábalem 1 – 2x za měsíc.

První fáze spočívá v nanášení speciálního gelu.
Následuje vlastní wrapping, jenž podporuje vstřebání účinných látek. Ten aktivuje lymfatický systém a podpoří odstranění toxinů z organismu.
Principem wrappingu je rovnoměrná komprese na všechny ošetřované partie. Tlak, který vyvíjí fólie zvenku, způsobuje nárůst vnitřního tlaku v mezibuněčném prostoru. Tímto jsou lymfatické a krevní cévy připraveny odvádět přebytečné tekutiny spolu se zplodinami ven z těla.

Druhá fáze nanesení  a vmasírování masky z Aloe Vera, která dokonale revitalizuje a hydraltuje pokožku.

Třetí fáze domácí péče.

 

  Pro komplexní terapii jsme pro vás připravili Výhodné balíčky:  

           

Zábal CELLO GEL obsahuje:

 - aktivní zeštihlující zábal 

 - hydraltační a vypínací maska Aloe Vera

 - 30 min. Infradeka ThalaSlim / 50 min. Lymfoven

Délka procedury 50 min. /70 min.

 

CENÍK :

 1 ošetření  Tvarující zábal  60 min.                                 990 Kč           

 1 ošetření  Tvarující zábal  60 min. + Rolletic 30 min.  1090 Kč

  6x Tvarující zábal + 1 ZDARMA                                        5.940 Kč 

   

  

                                  

TYPY A TRIKY pro domácí péči:

 • pitný režim: pijte minimálně 1,5 až 2 l vody
 • správné stravování: jezte pomalu, vychutnejte si každé sousto, tělo pozná po 20ti minutách, že je nasycené
 • vyvážená strava: omezte konzumaci tuku a cukru ve vašem jídelníčku, zvyšte podíl ovocné a zeleninové složky ve vaší stravě, denně snězte 5 dílů ovoce a zeleniny
 • pohyb: hýbejte se!!! denně se věnujte pohybovým aktivitám minimálně 20 min.,  3x týdně 1 hodinu kombinace s naším Lady Fitness, Vibrostation, VacuShape

domácí peče o pokožku: desetiminutová masáž kartáčem aktivuje prokrvení, střídavé sprchování teplou a studenou vodou podporuje látkovou výměnu, pijte speciální čaje RYOR ČAJE  podporující odvodnění a formování těla, používejte také doma speciální produkty pro problémové zóny a detoxikační koupele

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                              

 

 
(c) www.bodystudio.cz