MADEROTERAPIE  

 je v současné době velmi oblíbenou masážní technikou v boji proti celulitidě a tvarování postavy. Touto neinvazivní metodou, která je založena na použití anatomických válečků vyrobených ze dřeva, se dosahuje po pár aplikacích viditelných výsledků.
 
 

100% přírodní, neinvazivní metoda, tzv terapie dřevem., Díky které, zesilujete odbourávání tukové a fibrózní celulitidy, Maderoterapie stimuluje krevní oběh a odtok lymfy, zrychluje metabolismus, proto její účinky trvají déle než samotná terapie. Nabízí rychlé a viditelné výsledky ve formování postavy, ztrátě cm a odstranění celulitidy.

MADEROTERAPIE

Maderoterapie stimuluje lymfatický systém, zbavuje tělo toxinů, odbourává usazené tukové zásoby, zbavuje tělo případných nerovností, redukuje objem postavy (břicho, nohy, boky, hýždě, paže), vypíná pokožku a uvolňuje svaly. Harmonizuje organismus.

 

   60 minut    1.000,-      

   5x madero 4.750,-

10 x madero 9.000,-

MADEROTERAPIE + ROLLETIK

 90 minut 1.100Kč / 60min. Madero + 30 min. Rolletik

   5x madero 5.100,-

10 x madero 9.300,-

 

MADEROTERAPIE + Tvarující zábal 

Kombinace maderoterapie s tvarujícím zábalem je idelní pro klientky, které o sebe rády pečují. Maderoterapie stimuluje lymfatický systém, zbavuje tělo toxinů, odbourává usazené tukové zásoby, zbavuje tělo případných nerovností, redukuje objem postavy (břicho, nohy, boky, hýždě, paže), vypíná pokožku a uvolňuje svaly. Eterické oleje v této kombinaci navozují silný relaxační a antistresový efekt.

120 minut 1 750,-

 

Doporučujeme kůru intenzivně po sobě jdoucích 5-10 masáží, které si ideálně můžete rozdělit na dvě části. Po intenzivní kůře doporučujeme udržovací masáže 1x měsíčně.

Skvělá je také kombinace válečků a klasické sportovní masáže.

Kontraindikace: těhotenství, šestinedělí, kojení, povrchové záněty, onkologické onemocnění, léky na ředění krve

 

 
(c) www.bodystudio.cz