VACUSHAPE hubnutí v podtlaku   

 

 
   

                                           VacuShape: Spalovač tuků pro břicho, nohy a hýždě

 •                   Působí proti obtížné pomerančové kůži

 •                                       Viditelný úspěch již po 10 aplikacích po 30 minutách

 • Alternativa k odsávání tuku

 

 Znáte člověka, který....

 se po celé týdny zdravě stravuje

- tvrdě, disciplinovaně a pravidelně cvičí

- dodržuje instrukce trenéra

- a dokonce ještě drží dietu              

.....a vidíte, že se v jeho těle něco děje. Kila ubývají, ale bohužel opět na nesprávných místech.

 

U žen se depotní tuk nachází na podbříšku, hýždích  a stehnech. Tento depotní tuk tělo velmi špatně prokrvuje. Jestliže žena nyní trénuje v aerobní oblasti, např. aerobik, šlapadlo, běh, zvyšuje se objem krve v silně pracujících svalech hýždí a stehen. Zvýšením objemu krve ve svalu jsou přiškrcovány kapiláry, které zásobují tukovou tkáň krví. Toto může každý zjistit sám.                                                                                                                                                                     Když žena např. zrovna příjde s aerobiku a položí si ruku na stehna, tak zjistí, že tato hlavní partie je zpravidla podstatně chladnější, než např.záda. Protože ale tělo chce od určitého výkonu spalovat tuky jako zdroj energie, spaluje nejdříve zásoby tuku, které jsou pro tělo snadni využitelné, hlavně na prsou, protože prsa jsou díky své žlázové tkáni nejlépe prokrvenou tukovou tkání.Výsledkem je, že žena sportuje, aby si pozitivně upravila svou postavu, hubne ale především na ňadrech, pažích, ramenech a obličeji,přičemž tuk na spodních částech těla zůstává.

Co se děje ve VacuShapu?

Trénink ve Vacushapu probíhá chůzí na běžícím pásu po dobu 30-ti minut, problémové partie se přitom nacházejí v podtlakové kabině. Střídavým podtlakem je krev nasávána do kapilár v podkoží, kde působí jako přepravní médium a odvádí tuk z tukových buněk ke svalům, neboť jedině tam je možno tuk spálit. V průběhu aplikace je monitorována tepová frekvence tak, aby se jednalo po celou dobu o aerobní cvičení, kdy je spotřeba energie hrazena z 80% tuky a pouhých 20% tvoří cukry.

Podtlakem je aktivován nejenom metabolismus tuků, ale i lymfaticý systém, který zajišťuje lepší odvádění metabolických splodin.          Silné prokrvení pokožky a lepší zásobování kyslíkem, vitamíny, minerálními látkami a enzymy pozitivně působí proti pomerančové kůži.         Pleť je při pravidelné aplikaci hladší a jemnější.

 

   NOVINKA  pro MaxEFEKT      

doporučujeme kombinovat s   BODYVIBRA - zeštihlující pás  s Anticellulitem  pro zvýšení  maximálního možného účinku. 

 

VÝSLEDEK po 20 APLIKACÍ VACUSHAPU

 

Náš příklad ukazuje výsledek před a po použití našeho systému  

Obrázky ukazují jednak tvarování těla, jednak ultrazvukový snímek pokožky. Ultrazvukové snímky ukazují zřetelně vyhlazení problematických partií (zobrazení stehna).

 

 

 Tipy a doporučení

 • Nárazová terapie minimálně 20 aplikací 3 x týdně po dobu 6 týdnů pro maximální „nastartování" látkové přeměny. Výsledky jsou viditelné již po 10 aplikacích (dochází k vyhlazení kůže, pokud hned nedojde k váhovým či centimetrovým úbytkům).
   
 • Cvičení trvá pouze 30 minut, ale je to dostačující. V běžné atmosféře dochází při cvičení ke spalování tuků ve svalech po 20-30 minutách. Ve VacuShape® se tato doba zkrátí až o třetinu.
   
 • Díky studii MUDr. Hostýna, který klinicky testoval VacuShape®, se doporučuje zahřátí organismu před samotnou aplikací (Rolletic 20-40minut, solárium atd.). Klientka potom využije maximálně čas aplikace a dochází ke spalování tuku od první minuty. V případě „studeného" startu se tak děje až od 6. - 10. minuty.
   

 • Během aplikace striktně dbejte na dodržování optimální tepové frekvence (OTF), neboť při této tepové frekvenci jsou energetické potřeby organismu kryty z 80 % tuky a jen z 20 % cukry, což je důležité pro maximální výsledky. Vzorec pro výpočet OTF=0,65 x (220 - věk klientky).
   
 • Pro maximální výsledky můžeme zvlastních zkušeností doporučit využívání programů se střídavým podtlakem P2 a P3. Program s nejsilnějším podtlakem P1 používáme zřídka. Při časté aplikaci může dojít ke zviditelnění žilek na kůži. Programy s konstantním podtlakem nemají zase takovou účinnost jako podtlak střídavý.
 • Po aplikaci doporučujeme LYMFOVEN - NOVINKA !!!, který znásobí aktivaci lymfatického systému, působí preventivně křečovým žilám a zajistí strečink po námaze ve vacuu  
   
 • Před aplikací jíst uhlovodany (rýže, brambory, těstoviny nebo müsli). Po aplikaci bílkoviny (ryby, maso, drůbež nebo tofu např. se zeleninou).
 • Dodržovat pravidelný pitný režim. Vzorec (Hmotnost : 8) x 0,3 = ? litrů tekutin.
   
 • Není třeba začínat s dietou. Jestliže bude klientka dodržovat výše zmíněná doporučení, bude mít její tělo dostatečné rezervy energie a tak se spalování tuků dostane do vyšších obrátek.
   
 • Nedoporučujeme chodit po aplikaci do solária, sauny a neprovozovat takové druhy sportů, které extrémně zatěžují svaly nohou.
   
 • Do přístroje se oblékněte do tepláků nebo šortek a bavlněného trika. Na nohy lehké sportovní boty s hladkou podrážkou a s sebou si vezměte ručník. Doporučujeme speciální oblečení s micromasáží proti celulitidě zn.Farmacell. 
   
 • Pro maximální účinek naneste před aplikací krém na celulitidu. A pro zvýšení účinku můžete použít Carnitin - spalovač tuk
   
 • Dodržujte pokyny odborně vyškolené obsluhy.

 

 

Kontraindikace

PRIMÁRNÍ KONTRAINDIKACE

 • Povrchový nebo hluboký zánět žil na dolních končetinách kdykoli v anamnéze
 • Nádorové onemocnění kdykoli v anamnéze
 • Trombóza kdykoliv v anamnéze
 • Srdeční infarkt a mozková cévní příhoda (mozkový infarkt) kdykoli v anamnéze
 • Lymfedém dolních končetin
 • Jakákoliv nedostatečnost jaterní, ledvinová a srdeční
 • Jakékoliv zánětlivé onemocnění
 • Cukrovka
 • Hemoroidy

SEKUNDÁRNÍ KONTRAINDIKACE

 • Vysoký krevní tlak - dekompenzovaný (je-li kompenzováno léky - je možno)
 • Chronická žilní insuficience (nedostatečnost)  

         1. stupeň - Venektázie (roztažená žíla, metličky) - DOPORUČUJE SE
         2. stupeň - Varixy - NEDOPORUČUJE SE, záleží na rozsahu - nutná konzultace s lékařem
         3. stupeň - Hyperpigmentace, exematická dermatitida, ZAKÁZÁNO
         4. stupeň - Bércové vředy - ZAKÁZÁNO

Těhotenství - závažný důvod bránící klintkám využívat výhody cvičení ve VacuShape. Během cvičení dochází k silnému prokrvení pánevního dna, které by v krajním případě mohlo vést až k potratu!

Kdykoliv v anamnéze = kdykoliv v záznamu

V případě pochybností doporučujeme vždy konzultaci s lékařem.

 

  Balíček CELULITIDA AKTIV +  

Balíček  AKTIV +

CENA

10x VacuShape + 10x zeštihlující zábal bříška 

2700Kč / 270Kč

10x VacuShape +  Cardi zóna

2.200Kč / 220Kč

10x VacuShape + 10x zeštihlující zábal bříška +  Cardi zóna 3.550Kč / 355Kč

         Časté dotazy

  ceny viz ceník  >>>> CENÍK

 
(c) www.bodystudio.cz