Nabídka práce

Recepční ve fitness – 80 nebo 40 hod/měs.

Příjmeme kolegyni do dámského fitness a wellness Body Studio, ul. Vězeňská 186 (www.bodystudio.cz) na pozici recepční.

Pracovní doba PO – PÁ   14 - 19hod.  + So/ Ne 9 -12hod. jedenkrát za 14dnů.

Celkem 80 hod/měs. ( V případě brigádnic na DPP možno rozdělit i na 2 směny tzn. 40 hod/měs. )

Náplň práce:

Prodej nápojů, fitness doplňků, permanentek.

Komunikace s klienty.

Obsluha fitness strojů.

Administratitvní činnost.

Asistent úklidu.

Požadujeme:

Velmi dobré komunikační vlastnosti.

Milý a příjemný vzhled.

Kladný vztah k pohybu a péči o tělo.

Ochota učit se novým věcem.

Min. středoškolské vzdělání.

Základní práce na PC.

Nabízíme:

Ohodnocení 80,- Kč/hod. + 2% z prodaných permamentek.

 ( Při úvazku 80 hod se jedná cca  8.200,- Kč).

Práce na DPP vhodná pro studentky.
Uchazečky s OZP vítány.

Nástup je možný od 1.2.2019.

Své životopisy s fotografií posílejte na email: kveta.filkova@ seznam.cz

Děkuji budume se těšit Květa Filková

(c) www.bodystudio.cz