Body Studio Česká Lípa ON-LINE rezervace

 

S radostí si Vám dovolujeme představit nový rezervační systém Body Studia

ŘEKNĚTE SI O PŘIHLAŠOVACÍ ÚDAJE DO ON-LINE Rezervačním systému Body Studia Česká Lípa !

Nabízíme neomezený pohyb v ON-LINE Rezervačním systému Body Studia.Je to nejjednodušší a nejpohodlnější způsob, jak si vybrat volný termín na cvičení, mít přehled o možnosti uvolnění obsazeného termínu, pak pohodlné a včasné          (6 hodin) rušení rezervovaného termínu v případě potřeby - pro možnou náhradu termínu.

Rezervujte si své cvičení on-line, snadno a kdykoliv i bez telefonování.


 

Postup pro on-line rezervaci Body Studia Česká Lípa

  1. Pokud jste se u nás ještě neregistrovali, založíme Vám uživatelský účet při první návštěvě v našem Body Studiu v České Lípě

  2. Přihlašte se pomocí Vašeho e-mailu a hesla. Přihlašovací panel najdete v horní části rezervačního systému Body Studia.

  3. Vyberte si datum a záložku s druhem cvičení   a následně si označte políčka s časem ve schématu.

  4. Na další stránce jednoduše odešlete rezervaci. Poté Vám přijde e-mail s rekapitulací rezervace v Body Studiu.

  5. Pokud budete chtít rezervaci později zrušit, můžete to provést sami po přihlášení v horním panelu, kde najdete odkaz "Moje rezervace".

  6. Časový limit BEZ STORNO POPLATKU je 6 hodin  Fitness / 24 hod. Kosmetika, Masáže, Kavitace před začátkem rezervovaného termínu.

  7. Dopolední termíny je nutno stornovat do konce otevírací doby dne předcházejícího. Po skončení otevírací doby storna neakceptujeme!!!                  ( př. objednaný termín pondělí 8:20h. nutno stornovat do 12h. v sobotu, objednaný termín středa 8:20h. nutno stornovat v úterý do 18h)

  8. Storno poplatek je 100%.

 

 

(c) www.bodystudio.cz