EMShape®  - Hubnutí a tvarování těla 

.
- tvarování postavy magnetickými vlnami  s vysokou intenzitou (HIPEM) k budování svalů a kontůr těla. Je unikátní metoda, jak zpevnit hýždě bez operace nebo neinvazivně odstranit nepříjemné tukové zásoby na bocích a břiše. Během ošetření EMShape® se vybuduje přibližně 16 % svalů a současně se sníží přibližně 19 % tuku. Ošetření pomáhá dlouhodobě dosáhnout pevného a fit těla. 
.
EMShape® lze použít mnoha způsoby pro tvarování  postavy. Hýždě lze zpevnit pomocí silné svalové kontrakce, redukovat nepoddajné tukové zásoby na bocích a  vyrýsovat břišní svaly. Největší výhodou tohoto ošetření je, že nejsou nutné řezy ani anestezie. To znamená, že nedochází k prostojům. Technika využívá vysoce intenzivní elektromagnetickou energii a byla důkladně testována na účinnost a bezpečnost v sedmi nezávislých studiích ve Spojených státech.
.
Pro koho je ošetření vhodné?
.
Tvarování těla pomocí EMShape® je v zásadě vhodná pro každého klienta, ale je zvláště vhodná pro ty, kteří nebyli schopni dosáhnout uspokojivých výsledků sportem a zdravou výživou nebo kteří by je chtěli nadále zlepšovat. Současné budování svalů a efekt odbourávání tuku je zvláště vhodné po těhotenství  pro návrat k pevnější siluetě.
.
Je tato metoda bolestivá?
.
Léčba pomocí EMShape® není spojena s bolestí. Svalové vibrace jsou generovány dvěma hlavicemi, což může být trochu neobvyklé, zvláště v prvním sezení. Zvyknete si ale rychle a už po pár minutách vám pohyb dokonce připadá příjemný a uklidňující.
.
Kdy jsou výsledky viditelné ?
.
Pro efektivní výsledek ošetření EMShape® jsou obvykle nutná čtyři sezení v intervalu 3 týdnů.  Přestávka mezi nimi musí být alespoň 48 hodin - optimální je  interval dva - tři dny.  Již po čtyřech až šesti týdnech od posledního sezení se můžete těšit na efekt ošetření, který se bude v následujících týdnech zvyšovat.
.
Jaké jsou výhody této metody?
.
Na rozdíl od chirurgického ošetření těla EMShape® nezahrnuje žádné operace ani anestetická rizika. Při použití inovativního aplikátoru nejsou nutné žádné řezy, takže nevznikají žádné jizvy. Ošetření nevyžaduje žádnou specifickou přípravu.
.
Kdo: ženy a muži
Délka ošetření EMS : 20 - 40min.
Frekvence : 1-2x týdně a 4 ošetření na ošetřovanou oblast..
Vhodné partie k ošetření: břicho, hýždě, stehna, ruce
.
V přístroji lze navolit kombinaci programů, dle požadavků klienta:
.
1. vlna - aktivace lymfatického sytému - magnetické vlny pronikají do podkoží, stimulují lymfatický sytém, urychlují obnovu pokožky - očišťují
2. vlna - stimulace kontrakce svalů, zpevnění převisů kůže, lifting a konturování (vhodné po porodu a zhubnutí větší váhy)
3. vlna - intenzivně stimuluje svaly, pomáhá efektivně budovat svaly - zpevňuje a formuje kontury těla
4. vlna - silné pronikání elektromagnetických vln do pokožky, rychle a efektivně mění tuk na spalovanou energii. Nejefektivnější program na hubnutí tuků.
5. vlna - dvojfázové rytmické stahování svalů, což efektivně podporuje funkci lymfatického systému, zabezpečuje odvodnění a zpuchnutí zavodněných partií těla.
6. vlna - způsobuje rychlé kotrakce svalů, což zlepšuje cirkulaci krve - prokrvení , odvodňuje a čistí podkoží od odpadních látek ( celulitida)
7. vlna -regenerace - jemně stimuluje, uvolňuje napětí ve svalu, unavené svaly rychle regeneruje. Pomáhá lymfatickému systému ( vhodné po nemoci, operaci, treninku)
.
Emshape VS Emsculpt
Emsculpt je revoluční technologie tvarování těla od BTL. Emshape je procedura pro budování svalů a tvarování postavy korejské značky.
.
Emshape a Emsculpt mají stejnou technologii – pulzní elektromagnetickou vlnu. Emshape  vyvinul 7 typů vln pro uspokojení různých oblastí ošetření. Abyste se vyhnuli svalové paměti, doporučujeme klientům vybrat si pro každé ošetření jiný režim.
Emshape má 2 léčebné režimy. Auto režim a manuální režim. 2 režimy nabízejí více možností. Automatický režim se snadno ovládá a manuální režim je přesnější.
Léčba se netýká pouze tuku. Na rozdíl od předchozí technologie (kryolipolýza, kavitace, velashape a liposonix) Emshape také konstruuje vaše svaly.
 Je to technologie pro hubnutí i budování svalů.
.
Ceník:
.
Jedno ošetření  EMSHAPE  
zahrnuje : 1x 20 min. (jedna partie) nebo 2x 20 min. ( 2 partie v 1 den) + 30-50 min. aktivace lymfatického systému ( Lymfoven 50min., Rolletic 30 min., Vibrostation 30 min.) + 0.5l nápoj
.
Jednorázový vstup  Emshape  20 min.     1.250 Kč   ( jedna partie)
.
Balíček č.1 :         5+1  ošetření ZDARMA     6.250 Kč
.
Jednorázový vstup Emshape 2x 20 min.  1.950 Kč  ( 2 partie v 1 den) 
.
Balíček č.2 :              4+1 ošetření ZDARMA      7.800 Kč
.
Jednorázový vstup  Emshape      20 min. + Zeštihlující zábal
                 Cena :  2.050 Kč   ( jedna partie)
.
Balíček č.3 :              4+1 ošetření ZDARMA      8.200 Kč
..
Jednorázový vstup  Emshape 2x 20 min. + Zeštihlující zábal    
                  Cena :  2.500 Kč  (2 partie v 1 den) 
,
Balíček  č.4:              4+1 ošetření ZDARMA      10.000 Kč
 
 
.
Součástí balíčku je focení před a po.
.
Kontraindikace:
těhotenství a 6-ti nedělí, onkologický pacient, kardiostimulátor, kovový implantát v místě ošetření, epilepsie, trombóza-trombofik, cukrovka, akutní cévní onemocnění, narušená kůže, kožní onemocnění v místě ošetření. 
.
Poznámka: upozorňujeme, že v průběhu ošetření není možno používat v těsné blízkosti aplikačních hlavic přístroje mobilní telefon.  
                   Ošetření EMShape je aktivační a maximální výsledek je 3-5 týdnů po posledním ošetření.
.

 

 

(c) www.bodystudio.cz