NOVINKA !!! IN BODY 270 analýza těla   

 NOVĚ! ANALÝZA TĚLA InBody 230

 

Proč znát stav svého těla?

 

Chcete změnit Vaší postavu?

 

Chcete trvalé úspěchy a přesnou kontrolu?

 

 

 

NOVĚ používáme v našem studiu špičkový profesionální analyzátor složení těla a úrovně metabolismu InBody270 ve spojení s unikátním softwarem. Jedná se o jeden z nejspolehlivějších a nejpřesnějších přístrojů pro diagnostiku a analýzu složení lidského těla  na světovém trhu – tzv. analyzátor.

 

Tato analýza, nám poskytuje důležité informace, jak je na tom naše stavba těla a zda nám nehorzí nějaké zdravotní riziko spojené s nadváhou či obezitou a stejně tak z velmi nízké váhy. Obzvláště informace poskytnuté měřením na InBody ocení lidé, kteří se snaží redukovat tělesné tuky, lidé podstupující úpravu stravovacích zvyklostí, lidé držící nejrůznější diety, aby se ověřilo, že jejich úbytky na hmotnosti jsou z tuku a ne ze svaloviny, dále sportovci, lidé po nemoci, ženy po menopauze nebo ženy v těhotenství atd…

 

Analýza složení těla poskytuje:

 
  • Složení těla ( vody, minerální látky, bílkoviny)
  • Svaly – tuky
  • Diagnóza obezity
  • Vyváženost postavy
  • Retence vody (otoky)
  • Útrobní tělesný tuk
  • Doplňující údaje
  • Růstový diagram
  • Komplexní vyhodnocení
  • Cvičební plán

 

Před vyvinutím InBody měřily analyzátory tělesného složení jedinou impedanci pomocí přiložením elektrod na ruce a nohy ("Měřením impedance těla jako celku"). Při analýze tělesného složení s použitím impedance těla jako celku nejsou ve výsledku brány v potaz rozdílnosti v metabolických charakteristikách trupu a končetin, proto nelze dosáhnout přesné analýzy tělesného složení.

InBody používá 8 dotykových elektrod, jimiž je do těla vpouštěn proud o různém napětí a proudění, díky čemuž získáváme 5 různých impedancí pro trup a zvlášť pro každou ze 4 končetin. Touto exklusivní hloubkovou analýzou InBody lze dosáhnout přesného stanovení celkového tělesného složení a je jí také možno měřit svalovou hmotu v jednotlivých tělesných částech. Multifrekvenční technologie InBody je absolutně bezbolestná ale náročná technologie, která je výsledkem vědeckého výzkumu a zkušeností.

Jak probíhá měření?

Samotná analýza je velmi rychlá, jednoduchá a bezbolestná.  Trvá okolo 30-ti sekund. Je třeba, aby analyzovaná osoba byla na boso (bez bot i bez ponožek). Není nutné, aby byla bez oblečení, jelikož na InBody se dá nastavit váha, která se dá odečíst. Jediný, kdo nesmí analýzu na InBody podstoupit jsou osoby s kardiostimulátorem. Naopak přístroj změří a poskytne výsledky všem od 6 – 99 let.

Přehledná analýza s výsledky měření podle jednotlivých částí těla

Příklad Diagnostiky

   Rezervace termínu na tel. 605 269 575  

Ceník:

 550Kč  první měření ( konzultace cca 30min.) 

200Kč  základní měření bez konzultace _ výsledné měření emailem

300Kč  standartní měření bez konzultace _ výsledné měření emailem

 

 

 

Snažíte se léta zhubnout a stále Vám to nějak nejde?

Nabízíme NOVINKU  Redukční jídelníček  na míru. 

Sestavení komplexní hubnoucí terapie  je za pomoci NOVÉ METODY HUBNUTÍ - kineziologického testu. Více o této metodě na SESTAVENÍ REDUKČNÍHO JÍDELNÍČKU

                                   

 

 
(c) www.bodystudio.cz